МІСЬКИЙ ЛІТНІЙ ТАБІР НА КАНІКУЛАХ 2016

УРА! НЕЗАБАРОМ ЛІТНІ КАНІКУЛИ! ВІДПОЧИВАЙ З НАМИ! НАВЧАЙСЯ З НАМИ! РАДІЙ З НАМИ! МАНДРУЙ З НАМИ!

З 6 червня 2016 р., для вас батьки та діти, працює  літній  міський табір дитячого клубу Тарарам! Різноманітні цікаві програми, світ творчості, науки та розваг, активні ігри, поробки та нові друзі  - для дітей. Впевненість у безпеці, та можливість спокійно працювати, не думаючи, що дитина залишилась вдома одна - для батьків. Літній табір працює кожного дня з 8.30 до 18.30, протягом усього літа.

Програми таборів:

Виїздний творчо-оздоровчий літній табір в Карпатах для школярів від 6 до 15 років

«ГУЦУЛЬСЬКІ МАНДРИ»! <<детально>>

6 червня - 17 червняТворчий табір від клуба ТаРаРам з темою «Камера! Мотор! Знято!»
20 червня – 1 липняТворчий табір від клуба ТаРаРам з темою “Космос, прийом!та науковий табір від “Весела наука” з програмою “Літопис землі”
4 – 15 липняТворчий табір від клуба ТаРаРам з темою “Мандри forever!”

18 – 29 липня

Творчий табір від клуба ТаРаРам тема уточнюється та науковий табір від “Весела наука” з програмою "Наукова кухня"
1 – 12 серпняТеми таборів уточнюються
19 – 26 серпняТеми таборів уточнюються


Табір "Літопис землі"

 Ми здійснимо подорож у різні епохи розвитку людства: від первісних часів до віддаленого майбутнього. Ми побуваємо в гостях у печерних людей, завітаємо до княжих палаців давньої Русі, відчуємо дух Середньовіччя з лицарськими змаганнями та балами-маскарадами, візьмемо участь у козацьких розвагах, привідкриємо спогади на недавнє минуле наших прабабусь, зазирнемо у найближче майбутнє та спрогнозуємо стиль життя землян через 1000 років. Паралельно ми дослідимо, як наукові здобутки тих часів рухали цивілізацію вперед.

Детальніше>>


Табір "Наукова кухня"

 Прекрасна нагода подивитись на улюблені продукти зовсім з іншого боку. Чи можна зробити морозиво, що не тане? Який продукт має від'ємну калорійність? Чому азіати не можуть вживати молоко? Чому ми так любимо шоколад? Які овочі вживають нестиглими? Що таке калорійність та як скласти правильний раціон? Чому велика кількість солодкого шкодить нашим зубам? Ми дізнаємось як роблять карамель, дослідимо склад різних видів морозива, прослідкуємо шлях від како-боба до плитки школаду та навчимося робити корисні та смачні ласощі власноруч.

Детальніше>>


ГОРОДСКОЙ ТВОРЧЕСКИЙ ЛАГЕРЬ «Камера! Мотор! Снято!»

В течение двух недель участники нашей программы, окунутся в мир кино и телевидения. Ребята этой смены станут настоящими актерами, режиссерами, сценаристами, телеведущими. Во время этой смены будет установлен рекорд - САМОЕ МАССОВОЕ ДЕТСКОЕ СЕЛФИ. С детьми будут работать профессиональные ведущие и инструктора сферы театра и кино. Мы снимем фильм, в котором у каждого будет возможность проявить себя. И в завершение  смены родителей и детей ждет приятный сюрприз – вечеринка в стиле Голливуд, на которой будет представлен фильм, где главными героями будут ваши дети.

Подробнее>>


ГОРОДСКОЙ ТВОРЧЕСКИЙ ЛАГЕРЬ «Космос, приём!»

Участников этой смены ждут приключения космического масштаба. Только самые смелые, дружные, находчивые смогут пройти астероидный дождь и разгадать тайну черной дыры. На этой смене мы пополним свою копилку знаний в области астрономии, физики, химии. Космические мастер-классы, веселые квесты, творческие задания и многое другое ждут всех любителей таинственного космоса.

Подробнее>>

ГОРОДСКОЙ ТВОРЧЕСКИЙ ЛАГЕРЬ «ПУТЕШЕСТВИЯ FOREVER

Эта программа – отличный синтез интеллектуального наполнения и бурного интерактива. Под руководством известных путешественников  Моник и Паспарту, дети совершат невероятное, интеллектуально-игровое путешествие по частям света за 2 недели. Экспедиция начнется с составления карты пути: Европа, Азия, Антарктида, Австралия, Африка и Америка. Странствуя по миру, мы совершим остановки в наиболее ярких и экзотичных странах, где нас ждут развлечения, раскрывающие всю прелесть местных обычаев. Так, например, в Японии мы познакомимся с древним самурайским искусством, а в Африке разучим первобытные барабанные мотивы и создадим шумовой оркестр. Завершится наше путешествие в Америке, где нас ждет настоящий карнавал.

Подробнее>>